Słupowysięgnik spawalniczy BODE RC/TRC

Słupowysięgnik spawalniczy BODE RC/TRC
Zastosowanie:

Słupowysięgniki spawalnicze serii RC/TRC to w pełni zautomatyzowane urządzenia, które pozwalają na spawanie w różnych pozycjach metodami MIG/MAG lub SAW. Maszyny tego typu mogą być również wykorzystywane w konfiguracji z obrotnikami i pozycjonerami spawalniczymi do spawania elementów cylindrycznych.

Seria RC to manipulatory stacjonarne wykonujące prace na określonym stanowisku (prędkość spawania prowadzona jest po poziomym wysięgniku). 

Seria TRC to manipulatory przejezdne poruszające się po torowisku na dowolnym dystansie. Prędkość spawania odbywa się z prędkością jazdy wózka kolumny po torowisku a dla krótszych spoin z prędkością spawania prowadzoną po poziomym wysięgniku. 

Dwa nośniki o konstrukcji stalowej są zainstalowane na wysięgniku, każdy napędzany jestindywidualnie przez silnik elektryczny prądu zmiennego z przekładnią i hamulcem oraz przezzębatkę z wałkiem napędowym. Nośniki są umieszczone każdy po innej stronie wysięgnika aby umożliwić krzyżowanie się nośników. Zespoły pionowych suwaków są umieszczone na nośnikach. Każdy suwak jest wykonany z RHS (tj. z systemem odbioruciepła) z mechanicznie obrobionymi prowadnicami i rolkami.

Max wysokość pod trawersą od 4 m do 12 m
Min wysokość pod trawersą 1 m - 1,5 m
Pionowy ruch trawersy od 3 do 10,5 m
Wysokość całkowita 5,5 m - 14 m
Maksymalne wysunięcie trawersy od 3 m do 9 m

PARAMETR
WARTOŚĆ
facebook
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij