Słupowysięgnik spawalniczy BODE TRC/F

Słupowysięgnik spawalniczy BODE TRC/F
Zastosowanie:

Słupowysięgniki spawalnicze serii TRC/F zostały skonstruowane specjalnie do produkcji belek blachownicowych o różnych wymiarach. Są to w pełni zautomatyzowane urządzenia, które pozwalają na spawanie w różnych pozycjach metodami MIG/MAG lub SAW. Maszyny tego typu mogą być również wykorzystywane w konfiguracji z obrotnikami rolkowymi,pozycjonerami spawalniczymi lub w zestawie z specjalnymi łożami, uchwytami, stołami spawalniczymi, podestami, urządzeniami hydraulicznymi utrzymującymi prostoliniowość.
Seria TRC/F to manipulatory przejezdne poruszające się po torowisku na dowolnym dystansie po standardowych szynach A55. Podwozie słupowysięgnika porusza się ze zmienną prędkością jazdy i wyposażone jest w silnik prądu zmiennego z przekładnią.
Prędkość spawania odbywa się z prędkością jazdy wózka kolumny po torowisku lub dla krótszych spoin z prędkością spawania prowadzoną po poziomym wysięgniku.

Instalacja może być konfigurowana z źródłami dowolnego producenta oraz możliwe jest uzyskiwanie na nim spoin z pełnym przetopem.

Zakres słupowysięgnika spawalniczego TRC/F to spawanie takich elementów stalowych lub z stali nierdzewnych, jak:
-teowniki
-dwuteowniki, HEB
-skrzynki, boxy
-blachy płaskie
-ramy
-żebra wzmacniające
-proste konstrukcje spawane z elementami prostoliniowymi
-zbiorniki
-cysterny
-silosy
-podwozia.

Max wysokość pod trawersą od 4 m do 12 m
Min wysokość pod trawersą 1 m - 1,5 m
Pionowa droga trawersy od 3 do 10,5 m
Wysokość całkowita 5,5 m - 14 m
Maksymalne wysunięcie trawersy od 3 m do 9 m

PARAMETR
WARTOŚĆ
facebook
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij