Próżniowe urządzenia do szyb i innych elementów szklanych

Próżniowe urządzenia do szyb i innych elementów szklanych
Zastosowanie:

Szkło jest łamliwym, ale wszechstronnym materiałem dlatego trudno jest je transportować. Dzięki próżniowym podnośnikom AERO-LIFT można podnosić, obracać, transportować elementy szklane o różnych wymiarach i ciężarze na zewnątrz i wewnątrz budynku.
AERO-Lift oferuje próżniowe urządzenia do :
-montażu okien
CLAD-LIFT 350 to urządzenie próżniowe do instalacji okiennej. Może podnosić okna do 350 kg i jest idealnym rozwiązaniem jako pomoc dla pracowników montażowych. CLAD-LIFT może być używany do różnych zastosowań, maszyna jest sprzedawana z różnymi akcesoriami do montażu okien lub specjalnych narzędzi do innych zadań.

-transportu szyb szklanych, tafli szkła klejonego.

-obracania tafli szkła o 180 stopni.

-montażu szklanych szyb w produkcji
Obsługa okien z ramami do w procesie produkcji okien. Przenoszą szyby z wózka transportowego i obracając o 90 ° w celu złożenia szkła i ramy okno.

-wstawienia szyb czołowych w samochodach, pociągach, traktorach, autobusach
Urządzenia pozwalają na przenoszenie szyby przedniej z półki magazynowej, obracanie za pomocą cylindra podnoszącego do pożądanej pozycji, aby pasować ją do ramy pojazdu.

-Montaż okien przy budowie
Rozwiązanie do bezpiecznego i starannego przemieszczania, a także elastycznego obracania szyb, ręcznie lub elektrycznie.
Opatentowany mechaniczny mechanizm podciśnieniowy umożliwia nieograniczony obrót okien, a adapter do płyt ssących ułatwia obsługę okien z ościeżnicą.

-Chwytak próżniowy VUSS do słoików i butelek
Szklane pojemniki w palecie są chwytane próżniowo za pomocą przenośnika VUSS. Są to ssawki z specjalnym systemem zaworów konstrukcji Aero-Lift.

PARAMETR
WARTOŚĆ
facebook
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij