Próżniowe urządzenia do materiałów drewnianych

Próżniowe urządzenia do materiałów drewnianych
Zastosowanie:

Drewno jest dość delikatnym materiałem, które warto ostrożnie transportować, aby zapobiec zadrapaniom lub uszkodzeniom, niezależnie od etapu jego obróbki.
Rozwiązaniem są podnośniki do drewnianych elementów, płyt, paneli pozwalają na unoszenie ich w powietrzu, obracanie, prowadzenie i transportowanie w sposób elastyczny.
Aero-Lift tej serii to próżniowe urządzenia do:
-Płyt OSB, MDF i płyt wiórowych
Zwykle przenoszenie wymaga wielu pracowników i etapów pracy, aby przenosić ciężkie i nieporęczne towary z punktu A do punktu B.
Umocowane na żurawiu podnośniki AERO-PORO pozwalają jednemu operatorowi podnosić, transportować, obracać i osadzać przedmioty na własną rękę.
-Belek, krokwi
Transportowanie bardzo długich i bardzo ciężkich drewnianych desek zawsze było jednym z najbardziej wymagających zadań przy przenoszeniu drewna. Rozwiązaniem jest urządzenie próżniowe AERO-TIMBER.
Blokowane, trójkomorowe płyty ssące zapewniają, że deski o różnej szerokości i ciężarze mogą być transportowane i przenoszone bez jakichkolwiek uszkodzeń.
-Desek i płyt drewnianych powlekane
Urządzenie pozwala na podnoszemoe płyt i układanie ich na maszynie do obróbki drewna. Płyty drewniane są obracane ręcznie za pomocą podnośnika. Mogą być również stawiane do pionu za pomocą siłownika pneumatycznego.
-Drewnianych komponentów po frezowaniu, Europalet
Jeśli chodzi o manipulowanie listwami z wyfrezowanymi elementami, mogą być transportowane bez konieczności dodatkowego montażu, ponieważ Aero-Lift VUSS dostosowuje się do nacięć każdego przedmiotu. Nie wymaga skomplikowanego przezbrajania dzięki dodatkowemu układowi ssącemu. Bezpieczna i niezawodna obsługa jest zapewniona przez opatentowany system zaworów.
-Mebli, blatów, krzeseł
Podnoszenie i transport porowatych drewnianych desek i blatów, płyt powlekanych i niepowleczonych, krzeseł i innych mebli.
-Zakrzywionego, świeżo piłowanego drewna
Drewno jest produktem naturalnym, który zmienia się po piłowaniu. Podczas składowania drewno pęcznieje i odkształca się, może też mieć naturalnie kształt zakrzywiony. AERO-LIFT dzięki zastosowaniu dwóch szczupłych, wahadłowych i wiszących płyt ssących pozwala na dopasowanie do zdeformowanego elementu. Nawet bardzo zdeformowane drewno może być transportowane łatwo, szybko i precyzyjnie.
-obracania elementów drewnianych do 1800 kg
Jednostka próżniowa do manipulowania próżniowego do drewnianych arkuszy o wymiarze 13.000 mm i własnym wadze 1800 kg. Rozbudowany elektroniczny system ostrzegawczy służący do kontroli próżni i napięcia głównego.

PARAMETR
WARTOŚĆ
facebook
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij