Próżniowe urządzenie do przenoszenia blach

Próżniowe urządzenie do przenoszenia blach
Zastosowanie:

Seria standardowych urządzeń próżniowych Aero-Lift pozwala na przenoszenie i pozycjonowanie arkuszy blach. Jest to pomocne rozwiązanie do układania blach na stołach laserów, wycinarek plazmowych, gazowych przy przenoszeniu elementów na magazynie lub hali. Rozwiązanie ma tą zaletę w stosunku do haków, że nie uszkadza i nie deformuje materiału. W stosunku do przenośników magnezowych pozwala na przenoszenie pojedyńczych arkuszy bez efekty sklejania. Próżniowe trawersy Aero-Lift dzięki zbiornikowi próżni wbudowanemu w belkę główną oraz systemowi elektronicznemu są niewrażliwe na nagle zaniki napięcia w sieci.
Belka główna jako zbiornik próżni jest ocynkowana płomieniowo (zewnętrznie i wewnętrznie).
Belki poprzeczne mają możliwośc przesuwania wzdłuż belki głównej przez co istnieje możliwość dopasowania urządzenia do różnych gabarytów arkusza. Regulowany jest także rozstaw ssawek wzdłuż belek poprzecznych przez co można przenosić także arkusze nietypowe.
Urządzenie posiada własną pompę próżni więc do działania potrzebuje tylko podłączenia do sieci elektrycznej.
Ssawki posiadają wymienne uszczelki, które łatwo i tanio wymienić bez konieczności wymiany całej ssawki.
Elektroniczny system ostrzegawczy zawiera:
- wyłącznik przeciążeniowy dla ochrony silnika
- ładowarkę baterii i baterię
- podciśnieniowy przełącznik podłączony do zbiornika próżni
- sygnał dźwiękowy -włącza się, kiedy próżnia w komorze jest mniejsza niż 60%
- sygnał dźwiękowy -włącza się, kiedy następuje przerwa w dopływie prądu.

Przemyślana oraz solidna konstrukcja próżniowego urządzenia do przenoszenia blach oparta na komponentach renomowanych europejskich marek pozwala spełniać następujące przepisami bezpieczeństwa: EN 13155 i BGR 500. Jest również zgodne z angielskimi wymaganiami ASME B30 COMMITEE. Do przenośników dostarczana jest deklaracja zgodności z wymaganiami CE.

Standardowe podciśnieniowe, próżniowe podnośniki, manipulatory i zawiesia przeznaczonych do obsługi manualnej dostępne są do obciązeni 2000kg. Są kompatybilne z suwnicami, żurawikami, podwieszanymi wciągnikami.

PARAMETR
WARTOŚĆ
facebook
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij