Praca

W związku z dynamicznym rozwojem branży stalowej w Polsce oraz rosnącą potrzebą automatyzacji i robotyzacji produkcji poszukujemy nowego członka zespołu do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. sprzedaży

OBOWIĄZKI:

  • sprzedaż urządzeń do obróbki stali
  • aktywny rozwój sieci sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych Klientów
  • zapewnienie najwyższych standardów bieżącej obsługi obecnych Klientów firmy
  • tworzenie raportów i sprawozdań

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w sprzedaży i kontaktach z Klientami biznesowymi, doświadczenie w  sprzedaży urządzeń do obróbki stali będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziana znajomość zagadnień technicznych
  • mile widziana języka angielskiego lub niemieckiego
  • duża samodyscyplina, zdolność koordynacji zadań i umiejętność organizacji czasu pracy
  • gotowość do pracy w terenie
  • prawo jazdy kat. B z praktyką
  • znajomość obsługi komputera (MS Office, CRM)

OFERUJEMY:

  •          stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  •          konkurencyjne wynagrodzenie: część stała + premie
  •          szkolenia w kraju i za granicą,
  •          pakiet narzędzi pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy

Po upływie okresu szkolenia (3 miesiące) istnieje możliwość pracy zdalnej (homeoffice) w formie np.  1 tydzień biuro Szczecin/ 1 tydzień delegacja / 2 tygodnie praca zdalna.

Zgłoszenia zawierające CV prosimy kierować na adres:    biuro@heg.pl

Klauzula informacyjna:

„Podmiot HEG sp.zo.o. w Szczecinie przy ul. Południowej 25b, jest Administratorem podanych przez Panią/Pana danych. W celu spełnienia wymagań Rozporządzenia PE i RE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), informujemy Pana / Panią, iż:

1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust 1 a, który mówi: „osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów” oraz na podstawie art. 6. ust 1 a, który mówi: „przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy”.

2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu wyłonienia odpowiedniego kandydata na stanowisko pracy. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwa realizacja celu.

3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

4. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały automatycznemu profilowaniu.

5. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

6. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane, archiwizowane i przechowywane do czasu trwania procesu rekrutacji na stanowisko. W przypadku, gdy wyrazi Pani/Pan zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach dane te będą przechowywane i przetwarzane nie dłużej niż 2 lata.

7. Kontakt z Administratorem Danych jest możliwy pod adresem email: biuro@heg.pl

8. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza aktualne przepisy o ochronie danych osobowych.”