3-rolkowe giętarki do profili Haeusler HPR

Gama uniwersalnych giętarek 3- rolkowych do profili HPR firmy HAEUSLER pozwala na gięcie modułów o przekroju od 50 do 7000 cm³ dla większości dostępnych na rynku typów profili, takich jak profile U, I, T, kątowniki, płaskowniki oraz rury.

Giętarki HPR wyposażone są w uniwersalny zestaw rolek gnących. Opcjonalnie dostępne są również specjalne zestawy rolek i urządzenia pomocnicze, które pozwalają na dostosowanie maszyn do gięcia szerszego zakresu profili. Symetryczne/asymetryczne rozmieszczenie rolek gnących zapewnia optymalne warunki do gięcia, profilowania i zaginania.

Główne zalety 3-rolkowych giętarek do profili Haeusler HPR

giętarki do profili1NIEZAWODNA WYDAJNOŚĆ
Każda z 3 rolek gnących jest napędzana bezpośrednio przez silnik hydrauliczny i bezobsługową przekładnię planetarną. Kompensacja prędkości między rolkami jest automatyczna.
giętarki do profili2DUŻA ELASTYCZNOŚĆ
Dzięki opcjonalnym urządzeniom i narzędziom możliwe jest profilowanie i gięcie pół-rur w jednym przejściu oraz produkcja skomplikowanych profili z taśmy lub kręgu.
giętarki do profili3ŁATWOŚĆ OBSŁUGI
Hydrauliczna regulacja podpór rolek dociskowych we wszystkich trzech kierunkach (regulacja z pulpitu sterowniczego).
giętarki do profili4NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA
Rolki gnące są osadzone w bezobsługowych, trwale smarowanych łożyskach baryłkowych.

HPR dostępne modele

3-rolkowe walcarki do profili serii HAEUSLER VRM są dostępne w 6 różnych rozmiarach. Specyfikacje techniczne dla poszczególnych modeli dostępne są w galerii produktu.

Materiały
do pobrania

Zaufali nam

Nasi producenci

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności