HEG prowadzi swoją działalność na rynku polskim od ponad 20 lat.

Swoją działalność rozpoczęliśmy w Hamburgu w 1992 r. jako HEG Hamburger Export Groβhandels GmbH. Lata ’90 okazały się bardzo dobrym okresem dla firmy HEG, która w krótkim czasie zaczęła się rozwijać. Od samego początku istnienia firmy, misją jej działania stało się służenie Klientom fachową obsługą w zakresie sprzedaży maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego. W 2002 r. powstała HEG z siedzibą w Szczecinie, działając od tej pory jako niezależny oddział prowadzący działalność na terenie Polski i Europy Wschodniej.
Od początku działalności firmy jesteśmy jedynym w Polsce autoryzowanym przedstawicielem znanych europejskich producentów maszyn i urządzeń do obróbki rur, profili i stali.

Oferta firmy HEG jest kierowana do dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, jak również do Klientów indywidualnych.

Podstawę naszego asortymentu produktów stanowią:

  • walcarki do blach,
  • trawersy próżniowe,
  • giętarki do rur,
  • maszyny do formowania końców rur,
  • urządzenia do cięcia krzywoliniowego,
  • giętarki do profili,
  • słupowysięgniki, obrotniki i pozycjonery spawalnicze,
  • stanowiska zrobotyzowane,
  • obrotniki łańcuchowe.

Tak duży zakres oferowanych produktów umożliwia Nabywcom dokonanie właściwego wyboru maszyny bądź urządzenia, które spełni ich konkretne potrzeby i wymagania. W razie potrzeby jesteśmy w stanie pomóc w doborze rozwiązań technologicznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb produkcyjnych danego zakładu oferując m.in. specjalistyczne linie produkcyjne dla przemysłu stoczniowego, hutniczego i konstrukcji stalowych. Oferowane przez nas urządzenia sprawdzą się podczas profesjonalnej obróbki metalu w zakresie obróbki blach i profili, obróbki rur i procesów spawalniczych.

W ciągu ponad 20 lat działalności firmy stworzyliśmy własną filozofię, której podstawową wartością stała się koncentracja na dobru Klienta, a co za tym idzie zdobycie jego zaufania, szacunku, a przede wszystkim lojalności. Aby tego dowieść cały czas prowadzimy badania nad doskonaleniem sprzedaży i kontrolę oferowanych Klientom produktów. Atutem sprzedawanych przez nas maszyn i urządzeń jest ich wysoka jakość, trwałość, funkcjonalność i niezawodność, zaś atutem pracowników firmy HEG jest ich doświadczenie, ciągłe podnoszenie kwalifikacji i profesjonalizm.

Nasi inżynierowie posiadają wysokie kwalifikacje, które zdobyli w bezpośredniej współpracy z producentami dostarczanych maszyn i urządzeń, dlatego chętnie służą pomocą w doborze odpowiednich urządzeń i w rozwiązywaniu ewentualnych problemów technicznych.

Szeroka lista referencyjna dowodzi satysfakcji Nabywców z oferowanych przez nas produktów. Ponadto dla zakupionych u nas maszyn zapewniamy wyspecjalizowany serwis, zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Dzięki dobrze rozwiniętej organizacji sprzedaży zawsze oferujemy Klientowi produkt jakiego szuka i jaki w pełni spełni jego oczekiwania.

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego stworzyliśmy specjalnie dla nich stronę internetową: www.heg.pl, na której mogą szybko przeglądać cały oferowany przez firmę HEG zakres produktów.

Zaufali nam

Nasi producenci

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności