Podnośniki próżniowe z funkcją obrotu o 90° i 180°

trawersa próżniowa

Podczas przenoszenia blach nie zawsze możliwe jest transportowanie arkuszy w poziomie. Przy braku miejsca na hali, załadunku pionowej piły lub przechowywaniu materiałów w magazynie w pozycji pionowej, konieczne jest posiadanie urządzenia przenośnego z funkcją obrotu. Dzięki podnośnikom próżniowym firmy AERO-LIFT obracanie jest łatwym i wygodnym zadaniem nawet dla pojedynczego pracownika, również w przypadku dużych i/lub ciężkich ładunków.

Aero-Lift dostarcza trawersy próżniowe z możliwością regulacji pochylenia przenoszonych elementów płynnie w zakresie od 0 ° do 90 ° lub od 0 ° do 180 °.

Wszystkie podnośniki próżniowe AERO-LIFT są zgodne z najnowszymi przepisami bezpieczeństwa zgodnie z normą EN13155.

trawersa próżniowaBelka główna, ocynkowana ogniowo, jest niezwykle wytrzymała i odporna za korozję; pełni ona funkcję zbiornika próżni. Belki poprzeczne, również ocynkowane ogniowo, mogą być indywidualnie przesuwane wzdłuż belki głównej.
trawersa próżniowaIndywidualnie dociskane sprężynami płyty ssące zapewniają delikatne pozycjonowanie podnośnika próżniowego na transportowanym materiale i kompensują niewielkie różnice.
trawersa próżniowaWysokowydajne generatory podciśnienia zapewniają bezpieczeństwo dzięki prawidłowemu poziomowi próżni. Elektroniczny system ostrzegawczy informuje o spadku poziomu próżni poniżej 60% i przerwach w dopływie prądu.

Wyposażenie opcjonalne

trawersa próżniowaŚWIATŁA OSTRZEGAWCZE LED
Widoczne z daleka światła ostrzegawcze LED zapewniają większe bezpieczeństwo operatora i otoczenia. Uzupełniają one standardowe urządzenie akustyczne o dobrze widoczne sygnały ostrzegawcze, co jest szczególnie przydatne w hałaśliwych środowiskach produkcyjnych.
trawersa próżniowaSEPARATOR WODY
Zastosowanie separatora wody zmniejsza ilość wody w obwodzie próżniowym, chroni wrażliwe elementy przed wilgocią i wydłuża żywotność systemu.
trawersa próżniowaINDYWIDUALNIE ZAMYKANE PŁYTY SSĄCE I BELKI POPRZECZNE
Indywidualnie zamykane płyty ssące i belki poprzeczki umożliwiają bardziej elastyczne dostosowanie trawersy do przenoszenie mniejszych elementów.
trawersa próżniowaDODATKOWE OŚWIETLENIE
Aby zapewnić bezpieczne sterowanie podnośnikiem próżniowym, obszar ruchu powinien być wyraźnie widoczny. Dodatkowe oświetlenie transportowanego towaru zmniejsza słabą widoczność, zapewniając tym samym prostą i bezpieczną obsługę podnośnika próżniowego.

Trawersy próżniowe z funkcją obrotu o 90° i 180° dostępne są w szerokiej gamie dostępnych modeli, szczegółowe informacje dostępne na zapytanie.

Materiały
do pobrania

Zaufali nam

Nasi producenci

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności