ProCutter – ProCutter 900 – wysokowydajne urządzenie do cięcia 3D rur ze zintegrowanym stołem odbiorczym

ProCutter 900 RB to wysokowydajne urządzenie do cięcia 3D rur, które dzięki sztywnej, wytrzymałej ramie i zintegrowanemu stołowi odbiorczemu zapewnia wysoką wydajność produkcji. Połączenie ProCutter 900 RB z dodatkowym systemem podawczym, który może być ulokowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz hali produkcyjnej, zapewnia maksymalne skrócenie czasów przestoju związanych z załadunkiem i rozładunkiem materiału.

Główne zalety urządzenia do cięcia 3D rur ProCutter 900 RB

PROCESY CIĘCIA
Palnik do cięcia jest przymocowany do pantografu, który płynnie i bez zakłóceń powodowanych przez inne ruchome elementy, manipuluje pozycją palnika w celu wykonywania prostych cięć i ukosowania do 45 stopni.
KOMPENSACJA KSZTAŁTU
Rury zwykle nie są idealnie proste i okrągłe. Zazwyczaj mają kształt łuku i pewną owalność. PC 900 RB kompensuje odkształcenia rury w kształcie łuku poprzez indywidualne opuszczanie wózków wspierających. Owalność rur jest kompensowana przez czujniki umieszczone poniżej palnika plazmowego, zapewniające optymalną odległość palnika od materiału.
ODDZIELNA JEDNOSTKA STERUJĄCA
Jednostka sterująca umieszczona jest za głównym napędem, oddzielnie od wózka do cięcia. Mniejszy ciężar wózka przekłada się na większą dokładność i mniejszą moc potrzebną do jego ruchu wzdłuż ramy.
LOGISTYKA
Aby maksymalne wykorzystać możliwości produkcyjne i logistyczne stołu rolkowego, PC 900 RB można wyposażyć w dodatkowe przenośniki podające, umożliwiające redukcję czasów przestoju związanych z załadunkiem materiału.
STÓŁ ODBIORCZY
Po wykonaniu cięcia rury są przesuwane z obszaru cięcia na stół odbiorczy, wykonany ze specjalnych krat przemysłowych, którego konstrukcja uniemożliwia zsuwanie się rur poza wyznaczony obszar oraz pozwala operatorowi na pełny dostęp do elementów (operator może chodzić po stole odbiorczym).
WSPÓŁPRACA Z PROGRAMAMI CAD
Dzięki połączeniu współpracy z firmami CAD na całym świecie oraz własnego oprogramowania, firma HGG może zaoferować możliwość połączenia ProCutter z wieloma pakietami CAD.

ProCutter 900 RB dostępne modele

Model maszyny
ProCutter 900 RB (imperial)2 – 36″5,5t
ProCutter 900RB (metric)48 mm – 914 mm5t

Zaufali nam

Nasi producenci

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności