ProCutter – ekonomiczne i wydajne urządzenie do cięcia rur

ProCutter 600 to wysoce standaryzowane urządzenie do cięcia 3D rur, które dociska i obraca rurę w uchwycie podczas procesu ciecia. Urządzenie pozwala na obróbkę rur o średnicy do 610 mm (24”) przy szerokim zakresie długości elementów i kształtów ciecia. Możliwość rozbudowania o opcje dodatkowe pozwala na dopasowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Główne zalety urządzeń do cięcia rur ProCutter

cięcie_rur1REGULOWANE PODPORY
ProCutter posiada regulowane podpory utrzymujące rurę poziomo w położeniu cięcia. Ponadto ProCutter może być wyposażony w podporę rynnową zapewniającą stałe podparcie rury w położeniu poziomym.
cięcie_rur2WSPÓŁPRACA Z PROGRAMAMI CAD
Dzięki połączeniu współpracy z firmami CAD na całym świecie oraz własnego oprogramowania, firma HGG może zaoferować możliwość połączenia ProCutter z wieloma pakietami CAD.
cięcie_rur3PRZEGLĄDARKA PLIKÓW 3D
Opracowane wewnętrznie przez HGG oprogramowanie pozwala na skupienie się na elementach związanych z jego użytecznością, takich jak miedzy innymi, możliwość podglądu 3D planowanych cięć.
cięcie_rur4WYSOKA DOKŁADNOŚĆ
Samocentrujący trzyszczękowy uchwyt jest jednym z czynników decydujących o dokładności cięcia. Uchwyt precyzyjnie i pewnie dociska rurę podczas obrotu i uniemożliwia jej poślizg oraz pełzanie (ruch wzdłużny).
cięcie_rur5PROCESY CIĘCIA
Kompaktowe ramię tnące z pantografem umożliwia ProCutter 600 wykonanie cięcia 3D tlenem lub plazmą z wysoką precyzją.
cięcie_rur6OSZCZĘDNOŚĆ CZASU MONTAŻU I SPAWANIA
Urządzenia do ciecia profilowego rur HGG praktycznie eliminują potrzebę szlifowania, tym samym znacznie skracają czas przygotowania do spawania i spawania.

Zaufali nam

Nasi producenci

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności