Prostowarki do blach Haeusler serii RI

Prostowarki do blach serii RI firmy Haeusler służą do prostowania arkuszy stalowych i przygotowania ich do dalszych procesów technologicznych. W zależności od wybranego modelu są one wyposażone w 5, 7, 9 lub 11 rolek prostujących. Koncepcja prostowarek serii RI odzwierciedla doświadczenie i wiedzę zdobytą w ciągu ponad 80 lat współpracy z klientami na całym świecie.

ikona1_prostowarkaBEZPOŚREDNI NAPĘD ROLEK
Bezpośredni napęd rolek zapewnia automatyczną kompensację prędkości między rolkami; rozwiązanie to zapewnia również zintegrowaną ochronę przed przeciążeniem.
ikona2_prostowarkaZWIĘKSZONA TRWAŁOŚĆ
Dzięki zastosowaniu rolek o bardzo dużych średnicach zmniejsza się tak zwany nacisk Hertza, co bezpośrednio przekłada się znaczne wydłużenie żywotności komponentów prostowarek firmy HAEUSLER.
ikona3_prostowarkaNAJLEPSZE WYNIKI DLA CIENKICH I GRUBYCH BLACH
Specjalna regulacja rolek prostowarek HAEUSLER serii RI umożliwia naszym klientom optymalne prostowanie zarówno cienkich, jak i bardzo grubych blach.
ikona4_prostowarkaŁATWOŚĆ OBSŁUGI
Prostowarki firmy HAEUSLER wyposażone są w inteligentny system sterowania, który pozwala operatorowi na osiągnięcie doskonałych rezultatów w bardzo krótkim czasie.

RI dostępne modele

Zakres roboczy prostowarek do bach Haeusler seria RI:

  • Maksymalna szerokość blachy: 5000 mm
  • Maksymalna grubość blachy: 120 mm

Materiały
do pobrania

Zaufali nam

Nasi producenci

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności