RPC 1200 – wysokowydajne urządzenie do cięcia 3D profili stalowych

RPC to wysokowydajne stacjonarne urządzenie do cięcia 3D kształtowników z metalu (np. dwuteowników, profili skrzynkowych, ceowników, kątowników, płaskowników, kształtowników łebkowych, teowników, itp.) za pomocą plazmy lub cięcia ogniowego (opcja). Dzięki zastosowaniu dokładnego i szybkiego laserowego systemu pomiaru oraz technologii ciecia opracowanych przez firmę HGG, pozwala ono na znaczny wzrost wydajności produkcji i redukuje czas przygotowania do montażu dla wszystkich rodzajów połączeń.

Główne zalety wysokowydajnych urządzeń do cięcia 3D profili stalowych RPC 1200

cięcie_rur1STANDARDY EN 1090 / ISO 9013
Elementy przygotowane przez RPC 1200 zostały przetestowane przez Element Materials Technology, światowego dostawcę usług testowania, kontroli i certyfikacji. Wyniki badań spełniły wymagania norm w klasie wykonania 2 i 3 (EXC2 i EXC3).
cięcie_rur2WYSOKA WYDAJNOŚĆ
Wycinanie otworów na śruby w sposób ciągły i wykonywanie powiązanych ze sobą sekwencji cięcia znacznie skraca czas obróbki.
cięcie_rur3SZYBKI POMIAR MATERIAŁU
Dokładne laserowe pomiary triangulacyjne powierzchni umożliwiają dostosowanie teoretycznej ścieżki cięcia 3D do niedoskonałości nieobrobionego materiału.
cięcie_rur4ELIMINACJA KONIECZNOŚCI SZLIFOWANIA
Firma HGG opracowała wyjątkowe techniki cięcia, które praktycznie eliminują potrzebę obróbki końcowej przez szlifowanie.
cięcie_rur5AUTOMATYCZNA OBRÓBKA KRAWĘDZI
Urządzenie RPC może być opcjonalnie wyposażone w linię do zaokrąglania krawędzi, która eliminuje pracochłonne szlifowanie i fazowanie oraz umożliwia równomierne i ciągłe nałożenie powłoki malarskiej.

RPC dostępne modele

Zaufali nam

Nasi producenci

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności