Ship Profiler – urządzenie do cięcia rur i profili dedykowane dla przemysłu stoczniowego

Ship Profiler jest urządzeniem do cięcia profili o bardzo małym zapotrzebowaniu na miejsce. Urządzenie to jest przeznaczone do cięcia płaskowników, kątowników i profili łebkowych, może być również opcjonalnie dostosowane do cięcia rur. Skaner laserowy 3D i dwuosiowa głowica tnąca zapewniają precyzyjne cięcie palnikiem plazmowym. Hermetycznie uszczelniona strefa cięcia chroni operatora i zapewnia wysoką skuteczność usuwania oparów/dymów i odprysków materiału.

Główne zalety urządzeń do cięcia rur i profili – Ship Profiler

cięcie rur i profiliWYSOKA PRECYZJA DZIĘKI SKANOWANIU LASEREM 3D I DWUOSIOWEJ GLOWICY TNĄCEJ
Większa dokładność cięcia dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego lasera 3D, który mierzy materiał i koryguje ścieżkę cięcia uwzględniając niezgodności materiału oraz dwuosiowej głowicy tnącej, której zakres ruchu i obrotu pozwala na ukosowanie pod kątem do 45 stopni.
cięcie rur i profili2USUWANIE OPARÓW
Ochrona operatora przed szkodliwymi oparami i odpryskami metalu dzięki szczelnej osłonie strefy cięcia i zapewnieniu wielu punktów odprowadzających.
cięcie rur i profili3INTUICYJNY INTERFEJS UŻYTKOWNIKA
Opracowane przez firmę HGG oprogramowanie Ship Profiiler zawiera przyjazny interfejs użytkownika z intuicyjnymi ikonami, co pozwala na skrócenie czasu koniecznego na przeszkolenie operatora.
cięcie rur i profili4MAŁE ZAPOTRZEBOWANIE NA MIEJSCE
Wydajne cięcie płaskowników, kątowników, profili łebkowych i rur przy małym zapotrzebowaniu na miejsce.

Ship Profiler specyfikacje

Zaufali nam

Nasi producenci

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności