4-rolkowe walcarki do blach Haeusler VRM

4-rolkowe walcarki do blach Haeusler VRM dzięki sztywnej konstrukcji maszyny, mocnym sferycznym walcom i liniowemu pozycjonowaniu rolek bocznych pozwalają na osiągnięcie maksymalnej jakości i powtarzalności gięcia niezależnie od właściwości materiału i średnicy gięcia. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz zastosowanych komponentów urządzenia te dedykowane są do pracy przy dużych obciążeniach i w ciągłym trybie pracy.

Główne zalety giętarek 4-rolkowych Haeusler VRM

walcarka do blachWYSOKI MOMENT OBROTOWY
Zastosowanie napędów o bardzo wysokich momentach obrotowych umożliwia klientom wykonywanie zwijek
w zaledwie kilku przejściach, zwiększając tym samym produktywność walcarki. Ponadto wszystkie napędy obrotowe są standardowo wyposażone w szybko reagujący układ hamulcowy, co zapewnia precyzyjną i bezpieczną pracę.
walcarka do blachOPTYMALNY MATERIAŁ WALCÓW
Firma HAEUSLER używa w swoich walcarkach tylko odpowiednio dobranego materiału do budowy walców. Materiał ten jest kuty w kuźniach partnerskich w kształcie jak najbardziej zbliżonym do ostatecznego konturu, a następnie obrabiany. Gwarantuje to, że właściwości nabyte w procesie kucia są optymalnie przenoszone na gotowy walec. Dla klientów oznacza to maksymalizację czasu eksploatacji maszyny.
walcarka do blachGIĘCIE STAJE SIĘ DZIECINNIE PROSTE
Najnowsza generacja opatentowanego systemu sterowania HAEUSLER BENDtronic ze zintegrowaną sztuczną inteligencją umożliwia operatorowi uzyskanie doskonałych wyników gięcia.
walcarka do blachWYSOKA DOKŁADNOŚĆ
Dzięki specjalnemu i opatentowanemu rozmieszczeniu cylindrów rolek bocznych, prowadnice mogą być ponad dwukrotnie większe w porównaniu z walcarkami innych dostawców. Umożliwia to trwałe osiągnięcie najwyższej dokładności gięcia i zmniejsza zużycie do minimum.
walcarka do blachDOSKONAŁE REZULTATY GIĘCIA
Zoptymalizowana geometria gięcia HAEUSLER VRM umożliwia gięcie najmniejszych średnic z możliwie najkrótszymi odcinkami prostymi. Ponadto geometria gięcia została również zoptymalizowana pod kątem wykonywania elementów stożkowych.

Wyposażenie standardowe

wyposażenie_walcarkiAUTOMATYCZNY CENTRALNY SYSTEM SMAROWANIA DLA ŁATWEJ KONSERWACJI
Dzięki zastosowaniu automatycznego centralnego systemu smarowania wszystkie istotne punkty maszyny są smarowane automatycznie.
wyposażenie_walcarkiSZYBKO REAGUJĄCY HAMULEC NAJAZDOWY DLA PRECYZYJNEGO GIĘCIA
Standardowo montowane szybko reagujące hamulce najazdowe umożliwiają operatorom bardzo precyzyjną pracę. Dodatkowo hamulce te są ważnym elementem systemu zabezpieczeń, ponieważ zapobiegają niezamierzonemu wyślizgnięciu się arkusza blachy z maszyny.
wyposażenie_walcarkiPOŁĄCZENIE ETHERNET DLA DOSTĘPU ONLINE
Dostęp online umożliwia inżynierom serwisowym dostęp do walcarki w możliwie najkrótszym czasie i gwarantuje optymalne wsparcie.
wyposażenie_walcarkiWYMIENNE ROLKI DO GIĘCIA MAŁYCH ŚREDNIC
Wymienne rolki umożliwiają gięcie nawet bardzo małych średnic. Maszyny HAEUSLER wyposażone są w system automatycznego rozpoznawana wielkości zamontowanej rolki oraz odpowiedniej regulacji ciśnienia roboczego.

Wyposażenie dodatkowe

gietarki_blach1WYMIENNE ROLKI DO GIĘCIA MAŁYCH ŚREDNIC
Wymienne rolki umożliwiają gięcie nawet bardzo małych średnic. Maszyny HAEUSLER wyposażone są w system automatycznego rozpoznawana wielkości zamontowanej rolki oraz odpowiedniej regulacji ciśnienia roboczego.
gietarki_blach2NARZĘDZIE DO GIĘCIA STOŻKÓW
umożliwia nieprzerwane gięcie elementów stożkowych o kącie większym niż 5°.
wyposażenie_walcarkiPODPÓRKA GÓRNA DLA UŁATWIENIA GIĘCIA DUŻYCH ŚREDNIC
Podpory górne ułatwiają gięcie dużych średnic, umożliwiając trzymanie i podparcie dużych zwijek na godzinie 12-tej.
wyposażenie_walcarkiWSPORNIK BOCZNY DLA UŁATWIENIA GIĘCIA O DUŻYCH ŚREDNICACH
Podpory boczne mogą być zamontowane po obu stronach maszyny i podtrzymują arkusz blachy podczas gięcia.
wyposażenie_walcarkiROLKOWY STÓŁ PODAWCZY DO SZYBKIEGO I ŁATWEGO ZAŁADUNKU BLACHY DO MASZYNY
Rolkowe przenośniki podające (opcjonalnie również z urządzeniem centrującym) ułatwiają załadunek blachy do walcarki. Płyty są umieszczane na stole podawczym i stamtąd transportowane do walcarki.

VRM dostępne modele

4-rolkowe walcarki do blach serii HAEUSLER VRM są dostępne w ponad 20 różnych rozmiarach i obejmują zakres blach o grubości do 320 mm (podginanie). Standardowe modele wyposażone są w walce o długości do 4500 mm, możliwa jest również realizacja walcarki w wersji specjalnej o walcach o długości do 8 000 mm.

Materiały
do pobrania

Zaufali nam

Nasi producenci

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności