Urządzenia próżniowe do przenoszenia dużych obciążeń

Podczas przenoszenia, zwłaszcza przy obsłudze ciężkich ładunków, bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem. Firma AERO-LIFT wyspecjalizowała się w rozwiązaniach pozwalających na obsługę ciężkich i dużych elementów, o wadze do 50t, przy zastosowaniu technologii podnoszenia próżniowego. Do bezpiecznego, dokładnego i szybkiego transportu blach o powierzchni nawet ponad 70m² wystarczy jeden pracownik.

Sprawdzony system przenośników próżniowych, inteligentne rozmieszczenie płyt ssących i wysokiej jakości komponenty urządzeń zapewniają maksymalną stabilność i zapobiegają deformacji transportowanego produktu. Optyczne i dźwiękowe urządzenia ostrzegawcze informują operatora o ewentualnych problemach. Akumulator podciśnienia wbudowany w cynkowaną ogniowo trawersę główną niezawodnie utrzymuje próżnię, m.in. w przypadku przerwy w dostawie prądu, przez dłuższy czas, a tym samym gwarantuje, że transportowany ładunek może być bezpiecznie obniżony w przypadku awarii.

Wszystkie podnośniki próżniowe AERO-LIFT są zgodne z najnowszymi przepisami bezpieczeństwa zgodnie z normą EN13155.

trawersa próżniowaBelka główna, ocynkowana ogniowo, jest niezwykle wytrzymała i odporna za korozję; pełni ona funkcję zbiornika próżni. Belki poprzeczne, również ocynkowane ogniowo, mogą być indywidualnie przesuwane wzdłuż belki głównej.
trawersa próżniowaWysokowydajne generatory podciśnienia zapewniają bezpieczeństwo dzięki prawidłowemu poziomowi próżni. Elektroniczny system ostrzegawczy informuje o spadku poziomu próżni poniżej 60% i przerwach w dopływie prądu.

Wyposażenie opcjonalne

trawersa próżniowaINDYWIDUALNIE ZAMYKANE PŁYTY SSĄCE I BELKI POPRZECZNE
Indywidualnie zamykane płyty ssące i belki poprzeczki umożliwiają bardziej elastyczne dostosowanie trawersy do przenoszenie mniejszych elementów.

Trawersy próżniowe do przenoszenia dużych obciążeń dostępne są w szerokiej gamie dostępnych modeli, szczegółowe informacje dostępne na zapytanie.

Materiały
do pobrania

Zaufali nam

Nasi producenci

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności